شرکت تجارت هوشمند ویستا
021-77425093 ساعت پاسخگویی: 9 الی 17

مقاله های تخصصی

عوارض و پیامدهای مصرف ناکافی میوه و سبزیجات

عوارض و پیامدهای مصرف ناکافی میوه و سبزیجات

میوه جات و سبزیجات حاوی برخی از مهم‌ترین مواد مغذی برای سلامت انسان هستند اما افراد بسیاری به میزان کافی از آنها استفاده نمی کنند. مصرف ناکافی میوه جات و سبزیجات می تواند به کمبود مواد مغذی منجر شود. بسیاری از این کمبودها می توانند اثرات جانبی نامطلوبی به همراه داشته باشند. اگر چه بسیاری از مواد مغذی از مواد غذایی دیگر تامین میشود اما میوه جات و سبزیجات حاوی تراکم بالایی از مواد مغذی هستند.
جایی مردانه برای قهوه خوردن «سرپایی»

جایی مردانه برای قهوه خوردن «سرپایی»

می گویند فرهنگ کافه‌نشینی در ایران دارد جای خودش را باز می‌کند. دیگر هر شهری که دو تا دانشگاه کنار هم داشته باشد حتما یک جایی کافه‌ای هم دارد و دسترسی به اینترنت بدون سیمش را هم باز می‌گذارد برای مشتری‌ها که مردم بروند بنشینند علاوه بر اینکه سرشان را به گفت‌وگوهای مجازی و واقعی گرم می‌کنند،‌ قهوه و بستنی بخورند و وقت بگذرانند.
زنان ورزشکار قهرمان و تاریخ ساز در جهان

زنان ورزشکار قهرمان و تاریخ ساز در جهان

زنان در زمان های قبل تر دچار تبعیض جنسیتی در تمام دنیا بودند و عرصه ورزش توانست قهرمانان زن بسیاری را به تمام دنیا معرفی نماید. در نقطه مقابل تصور امروز که ورزش برای زنان امری مهم و ضروی تلقی می شود، تا چند دهه گذشته، ورزش کردن برای این قشر نه تنها مقوله ای بی اهمیت بلکه فراموش شده به حساب می آمد. به همین دلیل امرور تاریخ ورزش زنان بسیار جذاب است.